Wesoła Kraina Rehabilitacja Dzieci

opinie

Anna Noszczynska TEGO SIĘ NIE DA OPISAĆ SŁOWAMI:))))TRZEBA TAM BYĆ I ZOBACZYĆ!!!POLECAM JA I SZYMEK ZRESZTĄ PO NASZYM POWROCIE Z WESOŁEJ KRAINY ZNAJOMI NASI ROWNIEZ DO WAS JEŻDZĄ :) SUPER SUPER REHABILITACJA, KADRA I WARUNKI !!!

Tomek Kowolik Moja zona z synem wlasnie jest na turnusie :). I juz mamy zarezerwowany następny turnus. Jest super :)

Paulina Paula Nie wiem nawet co napisać . Rehabilitacja w Wesołej Krainie przerosła moje wyobrażenia . Jest tak miło , rehabilitacja dostosowana do snu i karmienia dziecka . Profesjonalni i oddani rehabilitanci , oraz co najważniejsze dla nas przygotowanie sali dla mojego dziecka który jest uczulony na lateks. Jeszcze raz dziękuję że prowadzicie tak wspaniały ośrodek ,już nie mogę się doczekać kiedy przyjedziemy do was w czerwcu . Wiem ,że dzięki wam mój Oskarek stanie na własnych nóżkach . :)

Barbara Miś Bardzo fajny ośrodek rehabilitacyjny . Byłam z córką Kamilką i jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu , z pewnością jeszcze Was odwiedzimy

Gośka Jaśkowiec Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Ośrodek Wesołej Krainy każdemu , kto potrzebuje pomocy w zakresie rehabilitacji i nie tylko ! Byłam w Wesołej Krainie i jestem bardzo zadowolona , jak zapoznałam się z miejscem to od razu rezerwowałam kolejny termin :) Profesjonalni rehabilitanci , dostosowanie zajęć do dziecka (sen , posiłek ) . Już nie możemy się doczekać kolejnego pobytu ! Pozdrawiamy kadrę Wesołej Krainy :)


Stella Piotr Zellma Kisielowski My również polecamy ten ośrodek. Byliśmy na turnusie w lutym. Pozdrawiamy:)

Małgorzata Rokita Mega,mega profesjonalizm!!!! Kadra super i bardzo dobrzy ludzie :) pozdrawiamy raz jeszcze pana Pawła i buziaki od wampira :)

Izabela Gawelek Polecam byliśmy w styczniu a kolejny turnus mamy na lipiec.

Renata Wider Tak tak tutaj się chce przyjeżdżać zaje....i ludzie co z resztą im powiedziałam pozdrawiam Bożena i Pawła zarażają śmiechem i dobrym humorem śpiewają dzieciom i czytają im bajki podczas ćwiczeń a ćwiczenia na najwyższym poziomie czasem to mi oczy z orbit wychodzą jak widzę co Paweł wyprawia z moją Amelką! Pani Madziu prosze udostępnić śmiech Stasia to wszystko będzie jasne aż chciałoby się tam jeździć codziennie. ...

Małgorzata Reichert —Cudowne miejsce, pełne profesjonalizmu jak i radości. Tak powinna wyglądać rehabilitacja!
Pawel, Kasia dziękujemy.

Piotr Korniak — Kompetentni, mili, lubiący dzieci i swoją pracę a także kreatywni terapeuci. Warto tu przyjeżdżać. Efekt: córeczka Asia odzyskuje sprawność i ciągle pyta: Kiedy jedziemy do Wadowic?

Iwona Wlodarek — To jest to czego szukalam dla Victorii. Rewelacja- polecam Wszystkim!!!

ZAPRASZAMY